میز اداری

انواع میز اداری ارزان قیمت – متنوع ترین مدل ها [میز اداری مدرن]

میز اداری

میز اداری یکی از ضروری ترین لوازمات سازمان ها و ارگان ها می باشد. خرید میز های اداری مناسب در بازدهی کاری کارکنان مجموعه تاثیر بسیار زیادی دارد. کارمندان باید هر یک بر اساس جایگاه و سمت خود، یک میز مجزا داشته باشند. ارگان های بزرگ برای یکپارچه سازی مجموعه خود از میز های یک دست استفاده می کنند. انتخاب میز کاری دشوار می باشد و نیاز به علم کافی دارد. برای خرید این میز ها باید نکاتی را مورد توجه قرار دهید. با مطالعه این مطلب می توانید یک میز مناسب خریداری نمایید.

 

نکاتی برای خرید میز های اداری

برای خرید یک میز اداری مناسب باید نکات زیر را مورد توجه قرار دهید:

 • جنس میز
 • رنگ میز
 • طرح میز
 • زیبایی و کیفیت میز
 • اندازه ی میز (بر اساس فضای دفتر)
 • داشتن فضای کافی برای میز
 • داشتن بودجه کافی برای خرید میز
 • وزن میز (برای قرار دادن وسایل سنگی بر روی میز باید از میز هایی با وزن بالا و مستحکم بهره مند شوید.)

برای خرید میز های اداری برای یک سازمان و ارگان باید توجه داشته باشید که: چیدمان میز ها باید طوری باشد که فضای کاری شرکت و اداره قابل کنترل باشد. به عنوان مثال برای یک محیط کوچک نباید از میز های بزرگ استفاده کرد، زیرا تمام فضای مورد نظر اشغال می شود. باید با توجه به سمت کارمندان یک میز با فضای مناسب و کافی خریداری کرد.

 

انواع میز های اداری

میز های اداری شامل انواع متنوعی می باشند که هر کدام کارایی خاص خودشان را دارند. میز انواع میز ها شامل موارد زیر می باشد:

 • میز مدیریتی
 • میز کارمندی
 • میز منشی
 • میز کار گروهی
 • میز کنفرانس
 • میز پذیرش

میز مدیریتی

اتاق مدیر در یک شرکت بسیار حائر اهمیت است و باید دارای تجهیزات زیبا و مناسبی نیز باشد. برای خرید میز های مدیریتی باید راحتی آن را مورد توجه قرار دهید. سایز میز، بزرگی و راحتی میز، رنگ و طرح آن باید دارای ویژگی های متمایزی نیز باشد. برای خرید میز مدیریتی باید دکوراسیون اتاق مدیر را در نظر بگیرید و رنگ و طرح میز را بر اساس آن انتخاب نمایید. جنس میز های مدیریتی معمولا از نوع شیشه ای، استیل و ام دی اف می باشند. میز های ال دار مناسب برای سمت مدیریت می باشد.

میز کارمندی

میز های کارمندی برای اتاق کارکنان استفاده می شود. میز کارمندی دارای کشو هایی برای نگهداری اسناد می باشد. میز های کارمندی باید به گونه ای باشند که سیستم کامپیوتر به راحتی بر روی آن قرار بگیرند. میز کارمندی اصولا از جنس میز های اداری چوبی و میز های اداری ام دی اف می باشند.

میز کنفرانس

سازمان های بزرگ و مهم دارای اتاق کنفرانس هستند که داخل این اتاق جلساتشان برگزار می شود. میز کنفرانس در طرح ها و مدل های متنوعی در بازار موجود می باشد. میز های کنفرانس را باید با توجه به تعداد افرادی که قرار است در اتاق کنفرانس حاضر شوند، خریداری کرد. ارگونومی این میز ها بسایر مهم می باشد. طراحی میز ها به گونه ای می باشد که باید میز های کنفرانس رو به روی یکدیگر قرار بگیرند.

میز اداری مدرن

میز اداری مدرن دارای طرح و اندازه های خاص و جدیدی هستند. این نوع میز ها بیشتر مورد پسند افراد قرار می گیرند. اگر اتاق کار شما به گونه اسپرت می باشد، ما خرید میز های مدرن را به شما پیشنهاد می کنیم. میزکار گروهی جزو میز های مدرن می باشد که علاوه بر اینکه طرفداران زیادی دارد بلکه کاربر چشم گیری هم دارد. میز های گروهی با قیمت بسیار ارزان در بازار هستند و فضای بسیار کمی را اشغال می کنند.

 

جنس میز های اداری

میز های اداری از متریال های متنوعی ساخته شده اند. متریال میز ها بر اساس دکوراسیون محیط تعیین می شود. میز هایی از جنس شیشه ای، استیل، چوبی و ام دی اف در بازار عرضه می شوند. میز های چوبی برای دکوراسیون کلاسیک مناسب هستند. میز هایی از جنس شیشه ای و استیل نیز مناسب برای محیط هایی با دکوراسیون مدرن هستند. میز های ام دی اف برای تمام دکوراسیون ها قابل استفاده می باشد.

میز های اداری ارزان قیمت

داشتن بودجه کافی برای خرید یک میز های اداری مناسب، مهم ترین المان خرید می باشد. میز های با سایز کوچک و فضای کم دارای قیمتی کم هستند. هر چقدر میز ساده تر باشد و دارای طرح خاصی نباشد، قیمت آن هم کمتر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن