لوسترلوستر مدرن

لوستر مدرن – با کیفیت بالا – شیک و زیبا (تنوع در لوسترهای مدرن)

لوستر مدرن چیست

لوسترهای مدرن برای پر زرق و برق نشان دادن منازل و محیط مورد نظر بسیار کاربردی هستند. همانطو که از اسم لوسترهای مدرن مشخص است. لوسترهایی جدید و به روز هستند که سبک آن ها کاملا خلاقانه و نشات گرفته از ذهن است.  بعضی از آن ها هم برپایه لوسترهای قدیمی ساخته شده اند و تغییرات شیک تر و به روز تر در آن پیاده شده است. لوسترهای مدرن نه تنها از لوسترهای سنتی و کلاسیک چیزی کم ندارند، بلکه جلب توجه بیشتری هم می کنند.

انواع لوستر مدرن

لوسترهای مدرن انواع متفاوتی دارند. این لوسترها می تواند به صورت ریسه ای، گرد، مستطیل، شاخه ای و انواع اشکال هندسی داشته باشند. نور این لوسترها به صورت متفاوتی قابل نصب است. مثلا بعضی از لوسترهای مدرن با لامپ های کوچک هستند. در بعضی از آن ها از لامپ های ال ای دی استفاده شده است. برخی لوسترهای مدرن فلزی با شاخه صاف و مستقیم هستند که از وسط آن ها نورهای ال ای دی رد شده است. در برخی از لوسترهای مدرن، از کریستال و دیگر چیزهای پر زرق و برق استفاده نشده است، این یک نوع مدرن و اسپورت است که طرفداران خاص خود را دارد.

بهترین لوسترهای مدرن

  • لوستر مدرن اروپایی
  • لوستر مدرن رینگی
  • لوستر مدرن آشپزخونه
  • لوستر مدرن اتاق خواب
  • لوستر مدرن پذیرایی

لوسترمدرن اروپایی

لوستر مدرن اروپایی، دارای تعداد شعله ی مختلف است. از جمله تک شعله، سه شعله، پنج شعله، شش شعله، هشت شعله و دوازده شعله در بازار موجود است. بدنه آن بیشتر از جنس زاماک و جنس حباب های آن شیشه ای است. حباب های شیشه ای آن و بدنه در رنگ های مختلف تولید می شود. یکی از پرفروش ترین رنگ های لوستر مدرن اروپایی، رنگ شامپاینی می باشد. لوسترمدرن اروپایی، با نام لوستر شاخه ای مدرن اروپایی معروف هستند.

لوستر مدرن رینگی

لوستر مدرن رینگی، یکی از زیباترین و خاص ترین مدل های لوستر مدرن است. نور این لوسترها به صورت دایره ای قرار دارد و لوسترهای رینگی می تواند یک طبقه ، دو طبقه و بیشتر باشد. نوع قرارگیری این رینگ ها به صورت موازی و ساده، دایره های درهم تنیده و دیگر طرزهای قرار گیری که مورد سلایق شما باشد، عرضه می شود. جنس این لوسترها اغلب آلومینیوم و شیشه ای  است. لامپ های ال ای دی مصرف شده در این لوسترها قابل تعویض است. بعضی از این لوسترها چنان دایره های درهم تنیده شده است که شکل شبیه به کهکشان را ایجاد کرده است. لوسترهای مدرن رینگی مربعی و مستعطیلی، زیبایی چشم گیری دارد.

لوستر مدرن آشپزخانه

یکی از بهترین مکان ها برای قرار دادن لوسترهای مدرن، درست بالای میزناهاخوری است. نه تنها باعث نورانی شدن میز برای صرف غذا و نمایش وسایل چیده شده روی میزناهارخوری ها است. بلکه به زیبایی و شیک بودن محیط آن محدوده می افزاید.  بسیاری از افراد در استفاده ار لوستر در آشپزخانه ترجیح می دهند از لوسترهای مدرن استفاده کنند. زیرا لوسترهای سبک های دیگر گردگیری سخت تری نسبت به لوسترهای مدرن دارند. همچنین لوسترهای مدرن به دلیل سنتی نبودن سبک آن، در محیط آشپزخانه نسبت به مکان های دیگر مناسب تر است. چیدمان داخل آشپزخانه کمتر به صورت سنتی و سبک های قدیم می باشد. لوسترهای مدرن به خوبی در محیط آشپزخانه جای خود را باز کرده است.

لوستر مدرن پذیرایی

لوستر مدرن پذیرایی تنوع بسیار زیادی نسبت به دیگر لوسترهای مدرن دارد. تمامی مدل های ذکر شده تا کنون را بنابر سلایق و چیدمان اتاق پذیرایی خود، می توانید در این مکان نصب کنید. اگر سبک چیدمات اتاق پذیراییتان به صورت سنتی باشد. باز هم می توانید از لوسترهای مدرن استفاده کنید. لوسترهای مدرنی که برپایه لوسترهای سنتی و دیگر لوسترهای گذشته تا کنون تولید شده است، با تغییرات مدرن و به روز روی آن ها، بسیار شیک و زیبایی را به ارمغان آورده است. در اتاق های پذیرایی به سبک امروزی و اسپورت، استفاده از لوسترهای مدرن هارمونی و شیک بودن خاصی به محیط می بخشد. این مدل، مناسب ترین لوسترهای مورد استفاده در پذیرایی ها می باشد.

لوستر مدرن اتاق خواب

یکی از مهمترین بخش خانه، اتاق خواب است. محلی برای استراحت و آرامش می باشد. شما بعد از سپری کردن یک روز کاری برای استراحت به اتاق خواب می روید. دکوراسیون مناسب اتاق خواب برای راحتی شما بسیار مهم است. انتخاب یک لوستر مدرن شیک در اتاق خواب زیبایی محیط را دوچندان می کند. کسانی که در اتاق خواب دوست دارند نور به صورت ملایم باشد. می توانند از لوسترهای با نور کمتر یا لامپ های مدل شمعی استفاده کنند. هم زیبایی به محیط می دهد و هم نور مورد نظر خود را می توانید بر اساس تعداد شاخه و یا تعداد رینگ ها و تعداد لامپ های تعبیه شده تنظیم کنید. لوسترهای مدرن استفاده شده در اتاق خواب تنوع بیشتری نسبت به اتاق پذیرایی دارد. می توانید این لوسترها را در مرکز اتاق، در بالای میز آرایش و پاتختی نصب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن