کابینت آشپزخانه ساده : شاید طراحی آشپزخانه در ابتدا کار ساده ای به نظر برسد، اما در واقع جزئیات فراوانی که در آن وجود دارد دکوراسیون آشپزخانه را به کاری سخت تبدیل می کند. لوازم برقی، ظرف و ظروف و مبلمان موجود در آشپزخانه، ایجاد نظم و ترتیب در این مکان را سخت کرده و باعث می شوند تا نتوانید هر طرحی را که در نظر دارید اجرا کنید. برای این که دکوراسیونی متناسب با سبک زندگی خود طراحی کنید باید کار را با لوازم بزرگی مانند کابینت ها، میز غذاخوری و یخچال آغاز کنید.

اگر سبک زندگی ای لوکس و پر زرق و برق داشته باشید اجرای طراحی مورد نظرتان در آشپزخانه به کاری سخت تبدیل خواهد شد، اما اگر سبک زندگی ساده ای داشته باشید این مدت برای شما بسیار راحت تر خواهد بود. طراحی های داخلی ای که بر پایه سبک های ساده و مینیمال طراحی می شوند، هم بسیار سریع اجرا شده و هم سبک هایی هستند که به راحتی می توانید آن ها را تغییر دهید.

اگر می خواهید آشپزخانه ای ساده داشته باشید، ابتدا باید کابینت هایی ساده برای آن انتخاب کنید. کابینت های طرح دار، کابینت هایی که بیش از یک رنگ دارند و کابینت هایی که دارای درب های حکاکی شده هستند ویژگی هایی کاملا متضاد با سادگی دارند و نباید از آن ها برای آشپزخانه ای به سبک ساده استفاده کنید. تنها با استفاده از کابینت ها و صفحه کابینت ساده، بدون نیاز به هیچ کار دیگری می توانید آشپزخانه ای مینیمال با ظاهری شیک و آرامش بخش به دست بیاورید.

مدل های کابینت آشپزخانه ساده