در سالن پذیرایی، اتاق نشیمن، آشپزخانه، سرویس بهداشتی، راهروی ورودی و به طور خلاصه در تمام نقاط خانه، استفاده از شلف ها کمک می کند تا دکوراسیونی زیباتر و کارآمد تر ایجاد شود. امروزه این شلف ها و سیستم طبقه بندی به بخشی جدا نشدنی از زندگی مدرن تبدیل شده اند. اجرای شلف و طبقات که در گذشته مورد استفاده قرار گرفته و برای راحت تر کردن زندگی بوده اند، امروزه شکلی مدرن به خود گرفته و با ظاهر زیبای خود از عناصری به شمار می روند که دکوراسیون داخلی را تحت تاثیر قرار می دهند.

شلف و طبقات دکوراتیو به شما این امکان را می دهند تا هر وسیله مورد نظر خود را بدون این که فضای اضافه ای از خانه را اشغال کند روی این طبقات قرار داده و مکانی برای به نمایش گذاشتن اکسسوار های زیبای خود به دست بیاورید، این شلف ها و طبقات بر اساس فضای هندسی و معماری مکان می توانند به عنوان سیستم قفسه بندی در گوشه ای از اتاق، سیستم قفسه بندی بالابر و یا سیستم قفسه بندی آویزان طراحی شوند.

سیستم های قفسه بندی می توانند برای آشپزخانه، راهروی ورودی، به عنوان کتابخانه ای برای اتاق نشیمن و برای اهداف مختلفی طراحی شوند. از آن جایی که نصب این شلف ها بسیار ساده است، به هر شکلی که بخواهید می توانید آن ها را بر روی دیوار ها نصب کنید. این شلف ها و سیستم های طبقه بندی که بیشتر از طرف خانم های خانه دار برای به نمایش گذاشتن اکسسوار ها مورد استفاده قرار می گیرند، امروزه به عنصری اصلی برای دکوراسیون خانه و اتاق های کوچک تبدیل شده اند.

اگر می خواهید خانه خود را مانند یک طراح حرفه ای دکوراسیون کنید، باید از این شلف ها و سیستم های طبقه بندی برای به نمایش گذاشتن اشیاء دکوری، محلی برای قرار دادن لوازم مورد نظر خود، در آشپزخانه به جای کابینت های معمولی و یا برای استفاده از فضای خالی اتاق نشیمن به عنوان سیستم طبقه بندی گوشه ای استفاده کنید. برای این که با روش های اجرای شلف و طبقات در دکوراسیون داخلی بیشتر آشنا شوید با پویانو همراه باشید:

اجرای شلف و طبقات در دکوراسیون داخلی